Ettevõttest

Sissejuhatuseks

 Industry Co, Ltd leiutati aastal 1959, Neihu Taipei linnas Taiwanis. Firma sai alguse valmistades jalgratta generaatoreid. Väikses ja vanas kontoris töötas toona ainult 10 inimest. Tänapäeval tänu oma püsivusele ja sitkusele on SangYang tööstus võimaldanud Taiwanile suurepärase tuleviku.Tehnoloogi kiire arengu saatel on viimased 50 aastat Sangyang tööstus teinud endale rahvusvaheliselt tuntud kindla ja usaldusväärse nime, nii autotööstuses HYNDAI näol kui ka motorolleri alal.

 SYM-i äri-ja R&D(uuringu ja arengu keskused) kontorid leiavad aset Taiwanis, kuid toote ressursse on nii Taiwanis, kui ka osaliselt Vietnamis. Üldjoontes tegevusjuhised tulevad Taiwanist ja kohaletoimetamine toimub kohapealsete tootmisbaaside kaudu. Kiire ja efektiivne tööjaotus võimaldab SYMil saada maailma kümne kõige parima mootorratta tootja hulka. Seoses motorolleri äriga, kavatseb SYM läbi viia kõige parima kvaliteediga uuringu-ja arengutööd oma kodumaistele ja rahvusvahelistele klientidele. SYMi jätkuva innovatsiooni eesmärgiks on saada maailma juhtivaks rolleri ja mootorratta tootemargiks.

 Autotööstuses kavatseb SYM tugevdada oma rahvusvahelise liitlase HYUNDAI toote imagot ja turundus kanaleid, püüeldes saada HYNDAI koduturu kolme parima hulka. Samal ajal eeldades, et SYMis saab üks väga tähtis link rahvusvahelises tööjaotuses HYUNDAI, KOREAs. Tulevikus kavatseb SYM laieneda, arendades rolleri-ja mootorratta turgu täiuslikumaks(globaalsemaks) võrgustikuks nii arengu-uurimises, kui ka tootmises, turunduses ja teenuse pakkumises. Soov on saada maailma kõige tunnustatumaks mototehnika kaubamärgiks. Veel lisaks soovib SYM autotööstuses koduturul hüperboliseerida üldist konkurenstivõimet ning loomulikult suurendada HYNDAI turuosa, ambitsiooniks tekitada parem tulevik mõlemale.

 

Kaubamärk

Liikuva noole embleem

Liikuv nool Sanyang Motorcycle (SYM) logol tähistab edasiliikumist tööstus tehnoloogias, mida SYM on pidevalt hõlmanud uute toodete arendamisel. Noole märk mitte ainult ei vihja püsivale uuenduslikule tehnoloogiale, vaid kuvab ka ideid tuleviku suunas ja avastab maailma vaimseid kujutlusvõimeid, seiklushimuliseid hingesid ja loovaid mõtteid.Läbi nende kaunilt sensatsiooniliste läbielamiste meie toodetes on SYM Teiega kõikides elu aegades, vajadustes, ja elustiilides.

 

Kaubamärgi isikupära

 

SYMi kaubamärk tuvastab seda kes me olema ja tugevdab meid teistest hoolima. See annab edasi jõupingutusi, mis on tehtud, et rahuldada ja inspireerida ostjaid toodetega, mis on valmistatud just nende jaoks. Kuna brandi isikupära on vormitud nii,et kõik seda märkaksid , siis jätab see alati kliendile arusaama meie ühisest sõnumist.

 

Kaubamärgi sõnum

Engine of Life
Kaubamärk kohustab meid toetama meie missioonides.Läbi meie inseneriteadmiste toome me turule ülimad mootorsõidukid, mis esindavad kogemusi läbi:pikaajalise kestvuse ,liikuvuse ja vastastikkuse elustiili

Kaubamärgi tunnustus

Meie kaubamärgis elab kõiks see mida klient vajab:
väärtushinnangud vastupidavusest-values of durability, inimlikkus- humanity, võnkuvust- vibrancy, loovust-creativity and sugulust- affinity.
.


Durability(vastupidavus) - Sisemine jõud

Meie jõukultuuri süda tõlgendab pühendumust, profesionaalset meisterlikkust,                   vastupidavates  toodetes,milles firma pakub konkurentsivõimet läbi pika tee.

Humanity(inimlikkus) - aktiivsed omaduse inimese heatahtlikkuses

 

Tööstuses domineerib järgimine välimiseid standardeid, mis kuuletuvad aktiivsele tervikule elu hoolivusest läbi meie tegemiste.

Vibrancy(vibratsioon) -eluenergia impulss

Kõiki meie inimesi,tooteid, tegevusi kehastab elu energia, mis meid edasi liikumas hoiab.

 

Affinity(sugulus) - loomulik külgetõmme sarnastele asjadele

SYMi firma ja  tooted tõmbavad endale poole inimesi, kellel on samasugused väärtushinnangud, luues suhted, mis põhinevad arusaamisele meie klientidest, partneritest, töötajatest, kes on samasugused kui meie.Meie usume seda mida usute ka Teie

Creativity(loomingulisus) - loominguline produktiivsus

SYM juhindub sellest, et ehitada meisse kõigisse ainulaadsust, teha asju mida ei ole lihtne kopeerida, sest see põhineb loomingulisest mõtlemisest, mis jätkuvalt genereerib uusi ideid ja uusi töötamis viise.

Saavutused

 
Asutas 100% võime valmistada iseseisvalt R&D mootorrattaid, saades sellega kõige tehnilisemalt iseseisvaks mootorsõidukite tootjaks Taiwanis, muutudes tehnika importijast tehnika eksportijaks. Paigutades strateegiliselt Taiwani globaalselt tuleviku arengute peakontoriks ja edasiarendajaks Hiina ja ASEAN regioonides. Seal oli kuni 86 iseseisvat R&D mootorratta mudelit, kus SYM sai tunnustatud ja premeeritud kõige kõrgema 3% produktiivsuse ajendi auhinnaga, mille sisse kuulus Ministry of Economic Affairs for independet R&D models.     
   
Ainuke ettevõte Taiwanis, mis on varustatud autode ja mootorrataste arendusvormidega, tööriistadega ja spetsiaalsete töötlus aparatuuriga, mis sisaldab automaatset keevitust, mis ekspordib suuri vorme auto mootoritele ja mehaanilisi töötlus varustust ülemere autovalmistajatele. Konkurentsivõime tehnoloogias ja kuludes on tuntud rahvusvaheliselt.
   
Järgib Taiwani Keskkonnaakaitsjate (Green Environmental Preservation) poliitikat, valmistade maailmaklassis tunnustatud loodussõbralikku(anti-pollution) tehnoloogiat.
   
Viis esimesena täielikult lõpuni laserkeevituse seade arenduse autouste paneelidele ja oli esimene, kes seda ka tootmises kasutama hakkas.
   
Mõtles välja automaatse autokere keevitusliini  
   
Esimene Taiwanis ja maailmas tehes tehnoloogias läbimurde, kasutades keraamilisi silindreid spetsiaal võidusõidu sõidukites ja kõikides SYM rollerites. Nüüd tootlikus üle 260 000 ühiku.
   
Teeb edukalt mootorrattaid sissepritsega (EFI), mida originaalis kasutati ainult autodes, omades sellega ka ’’Super Low Pollution Vehicle’’(super väikese saastega sõiduk) sertifikaadi Keskkonnakaitse ministeeriumilt(Ministry of Environmental Protection Administration).EFI süsteem mootorratastes tähistab uut tehnoloogia läbimurret tööstuses, mil SYM sai juhtivaks ja enim EFI süsteemiga rollerite valmistajaks maailmas.
   
Koos 4-klapilise mootorite evolutsiooniga autotööstuses hakkas  ka SYM valmistama 4 klapilisi mootoreid. EFI mootorid on ületanud 150 000 piiri, millega võideti ka enim 4 klapiliste rollerite valmistamise tiitel maailmas.

Võimekus

 

100% iseseisvalt uurinud ja arendanud tooteid alates kergekaalulistest rolleritest kuni raskete vabaaja, tänava mootorataste,elektri liikurite, kartide, ATV ja igasuguste üleüldiseks kasutamiseks mootoriteni.
Auto sisu disaini ja töösustoodete stiili disainimine ja tootmine.
Mitmekesiste käivitusmootorite ja mehaaniliste protseduurite varustuse arendamine ja tootmine
Suutlikkus disainida/planeerida/toota automaatseid tootmismasinaid mootorsõidukite tegevusalal.
Võimeline disainima ja tootma vorme ja mehaanilisi protseduuride varustust 3C tootjatele.

 


Tuleviku visioon

Vastu pidama põhitõekspidamistes 'Green Earth & New Technology Dynamics'(rohelise maa ja uue tehnoloogia dünaamika) ja püüda täiustada tehnoloogiat keskkonna säilitamiseks ja liikumisvajadusi.

Eesmärk on R&D keskuse tööjõud suurendada 350 inimese pealt 500 peale 5 aastaga, sealjuures investeerida ettevõttesse rohkem kui 10 miljardit TWD(Taiwani dollar) ja et tootlikkus oleks väärt 80 miljardit TWD saades sellega Lõuna-Aasia suurimaks R&D keskuseks.
Aktiivselt investeerida tootmisesse suuremate võimsustega mootorratastesse ja olla samaväärne Jaapani tootjatega järgmised 3 aastat.
Aidata luua puhtamat maailma koos heade inimomadustega ja teadmistega ökonoomsuse ja läbi jätkuvalt uueneva ja dünaamilise jõu.
Pakkuda veel rohkem soodsaid ja kvaliteetseid tooteid klientidele.

 

Power

4 Valve enige-4 klapine mootor

Esimene riik arendadest välja 4 klapilisest mootori mehhanist mitte ainult suuremat õhu sisselaset, vaid ka tõsta mootori effektiivsust olenemata ebakvaliteetsest kütusest, suurendades põlemist ja sealjuures saades väiksema küsusekulu,väksema müra ja väiksema saastlikkuse.

   

Ceramic Coating Cylinder-Keraamilise kattega silinder

  • Technological leader to appropriate aeronautical technology with heat resistant ceramic tiles used on the Space Shuttle to produce a revolutionary “Ceramic Coating Cylinder” engine.
  • No carbon deposit, lasts longer, and no overhaul of engines.
  • No combustion shock, smooth uphill performance without speed loss.

Ceramic Coating Cylinder has become the threshold when purchasing motorcycles.

 
Ceramic Coating Cylinder VS. Traditional Cylinder

Item Hardness Wear (Maximum Power Test) Temperature of Cylinder Wall
Traditional Cylinder Cast Iron Sleeve
Hv200~300
~49.5μm 236°C
Ceramics Coating Cylinder SiC Particles
>Hv2000
<2μm 221°C
 

EFI Electronic Fuel Injection- elekrtrooniline sissepritse EFI

 

   

One Piece Cylinder Head+4V

  • High Rigidity – tugevam kui 2 peaga silinder.
  • Quick Cooling – parem jahutavus
  • Better Volumetric Efficiency
  • More Power

  
  • More Stiffness
  • Less Vibration and Noise
  • Better Heat Transfer

MIS Intelligent Ignition System- Arukas käivitus süsteem

Kasutab gaasipositsiooni andurit (Throttle Position Sensor (TPS) koos uue CDI käivitus süsteemi kiibiga, mis tagab kohese plahvatuse nii jõus kui kiirenduses.

   

 

Raam

One Touch Open Seat-nupust istme avamine

Esimene Taiwanis kes kasutab nupust avamissüsteemi , et istme avamiseks ei peaks mootorit välja suretama.

   

Swing-Pop Open Fuel Lid- väljahüppav kütusepaagi kork

Ilma käsi määrimata on võimalik avada kütusepaagi kork, mis avaneb süütevõtit õrnalt keerates.

   

Dismountable Aluminum Alloy Foot Rest-kokkupandavad jalarauad

Võimalik avada nii, et ei pea kummardama

   

DuPont Diamond Pain-teemant värv

Kasutab sama DuPont teemant värvi mida kasutab ka Mercedes-Benz, mille kaitsekiht on 1.5 korda tugevam kui tava väril, tehes kere tugevamaks ja kaitseb värvikahjustuste eest, jäädes seejuures pikaks ajaks uueks.

   

Engine Power Off Anti-Theft Switch-vargusevastane lüliti

Istme alla on peidetu lüliti, mille sisselülitamisel lülitub kogu rolleri elektrisüsteem välja.

   

One-Piece Rear View Mirror and Signal Indicator-suunatuledega peeglid

 

Electronics

HID Headlight-HID tuled

Varustatud Philips HID esituledega, mille teemantvalge valgus paistab nagu päevavalgus.Tagab 300% parema nähtavuse.Energiasääst kuni 50% ja eluigga kuni 2500 tundi.

   

Shutter Anti-Theft System-süüteluku avause kinnitus

Võtme teise poolega on võimalik keerata süütelukule ette kaitse, mis teeb raskendab muukimis võimalusi.

   

High Brightness Wide Angle LED Tail Light-LED tagatuled

Tagab parema nähtavuse

 

 

 

 Ettevõttest

3 aastat garantiid